Nová nabídka krmiv firmy BioFeed aneb zkušenosti s Biofeed.cz

Od 20.února jsem nově zařadili do nabídky našeho eshopu krmiva od polské firmy Biofeed.Jde o krmiva pro ptactvo, papoušky, psi, kočky, hlodavce a další, která jsou vyráběna v té nejvyšší Bio kvalitě.Bohužel to bylo velkou chybou.

Společnost BIOFEED je skupina zkušených nadšenců a odborníků na výživu zvířat. Jsme výrobcem krmiv, koncentrátů, premixů a aditiv pro skot, prasata a drůbež a také krmiv, doplňků, produktů péče a doplňků pro psy, kočky, kožešinová zvířata, hlodavce, holuby a exotické ptactvo. Na základě zkušeností a odborných znalostí vyvíjíme patentované směsi, které zaručují úspěch chovu.

No a tím zavedení těchto výrobků na náš eshop končí, neboť….:

Před několika měsíci mě kontaktoval pan D.R…… s nabídkou zda bychom nechtěli na našem eshopu krmivaprozvirata.cz prodávat výrobky polské společnosti Biofeed.Nabídka se tvářila tak jako, že jde o oficiální zastoupení této polské společnosti vyrábějící krmiva v České republice.

Nabídka mě celkem zaujala a tak jsem se rozhodl přidat produkty polské firmy Biofeed.pl na naše stránky.Zároveň byla provedena propagace produktů na facebooku.Požádal jsem zástupce firmy v Ćeské republice o zaslaní vzorků krmiv, hlavně pak vzorků krmiv pro ptactvo, jelikož balení produktů je velice lákavé, ale cenově na dosti vysoké hladině.

Bohužel i přes několik urgencí jsem se vzorků nedočkal ani po 2 měsících.Mezitím došlo na našich stránkách krmivaprozvirata.cz i k objednání několika produktů od této společnosti.Opětovně jsem žádal o dodání vzorků a přitom objednal i zboží pro náš eshop.Opět musím říci bohužel..Ano, dva měsíce trvalo, než nám údajná zástupce polské společnosti Biofeed poslal obědnávku a to ještě nekompletní.

Měl jsem tedy možnost po dvou měsících se alespoň částečně seznámit s kvalitou krmiv.Musím říci, že žádná sláva.Pokud budu mluvit o krmivech pro papoušky a venkovní ptactvo, tak kvalita zrnin nedosahuje kvalit prestižních značek, které jsou ovšem cenově lacinější.První objednávku, která mě byla nespolehlivou firmou pana D.R., vystupující pod značkou Biofeed.cz, která má působit dojmem oficiálního zastoupení polské firmy Biofeed.pl na českém trhu, ale tou rozhodně není.

Tento článek píšeme jako varování pro všechny eshopy, kamenné obchody, které by se nechali napálit, tak jako já a produkty nabízející pod hlavičkou Biofeed.cz objednat a nabízet.Nechceme nikoho odrazovat ohledně kvality, tu ať si každý posoudí sám, ale odrazuji od prodejce Bioofeed.cz, jelikož je absolutně nespolehlivý.

Tímto stahujeme všechny produkty značky Biofeed z našeho eshopu a nespolehlivou firmu pana Roubínka, tedy Biofeed.cz jednoznačně nedoporučujeme.

Write a comment

Your email address will not be published. All fields are required